Tým

Martina BalážováMartina Balážová

martina.balazova@artway.cz

Studovala dějiny umění, estetiku, literaturu, sem-tam i psychologii, pedagogiku a herectví se zaměřením na autorskou tvorbu. Věnuje se produkci, herectví a ArtWay.

 

 

 

 

fun2Ľudmila Tilňáková

ludmila.tilnakova@artway.cz

Vystudovala Arts Management na VŠE v Praze. V současnosti pracuje v oblasti produkce, marketingu a sociálních médií. Kultura a umění ve všech jeho formách jí vždycky lákali a fascinovali, a tato vášeň přispěla ke zrodu ArtWay.

 

 

 

 

Martin NemčíkMartin Nemčík

martin.nemcik@artway.cz

Osoba na rozhraní vědeckého a uměleckého prostředí. Fascinovaný metafyzickými i fyzickými záležitostmi tohoto světa, ve kterých hledá hlubší smysl. Na toto spojení má ve své podstatě jednoduchou odpověď: Artway is the only way! Vystudoval ITC i specializovanou školu zaměřenou na marketing a reklamu (obor Art director). V současnosti se zabývá novými technologiemi a konektivitou věci a samozřejmě rozvojem kulturního života kolem něj.

 

 

 

 

Marcela_MagdovaMarcela Magdová

marcela.magdova@artway.cz

Pochází z Prahy. Vystudovala divadelní vědu a historii na FF UK, v doktorském studiu pokračuje na katedře teorie a kritiky pražské divadelní akademie, kde se zabývá současným ruským dramatem. Věnuje se překladům z ruského jazyka, divadelní kritice, dramaturgii a pedagogické práci na VOŠ herecké. Dramaturgicky se podílela na inscenacích Shakespearova Hamleta, Mayenburgově Tváři v ohni, Ostrovského Bouři, Weissově Přelíčení, LaButově V lese černém hlubokém a dalších. Pod ArtWay na monodramatu Ženská epopej a připravuje další.

 

 

 

 

Petra VachalikovaPetra Vachalíková

petra.vachalikova@artway.cz

Petra se věnuje primárně působení ArtWay v zahraničí.

 

 

 

 

 

Asistenti

Zuzana Balážová

Noemi Krausová