O festivalu

ArtWay Fest je multižánrový festival, který proběhne o víkendu 12. – 14. září 2014 v multifunkčním prostoru Radlická v Praze (na metru Anděl – východ Na Knížecí) a představí umělce a umělecké skupiny ze zemí visegradské čtyřky. Festivalový program zahrnuje výběr z toho nejzajímavějšího ze současného mladého středoevropského umění.

1 místo, 2 noci, 3 dny, 4 země, 5 žánrů – to vše a mnohem víc zažijete jen na      ArtWay Festu!

Tři dny babího léta budou vyplněny mixem uměleckých druhů a žánrů. Každý den na Vás budou čekat divadelní představení, taneční a vizuální performance i filmové projekce. Večer atmosféra vyvrcholí nadupanými koncerty s následnou DJ’s afterparty. Ani v přestávkách nepřijdou milovníci umění zkrátka, protože celý prostor Radlické bude naplněn díly mladých výtvarníků a designérů.

Všechny, které zmůže nabitý program, určitě znovu na nohy postaví chill-out zóna, kde si můžete oddechnout u projekce krátkých filmů. ArtWay Fest nabídne i kulinářské zážitky a nezůstane jen ve střední Evropě. K osvěžení bude velký výběr teplých a studených nápojů od medového piva až po pravé jihoamerické Yerba Maté. Komu vyhládne, najde u nás něco malého na zub i většího na zahnání hladu, od slovenské kuchyně, přes dobroty ze Středomoří, zakončené sladkou tečkou.

ArtWay Fest je pilotním projektem mladých nadšenců z ArtWay o.s., kteří chtějí pražským festivalem položit základy pro budování a rozvíjení kontaktů mezi umělci ve středoevropském regionu a zároveň odstartovat sérii festivalů, která bude pokračovat dalšími ročníky na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Projekt bylo možné zrealizovat mimo jiné i díky podpoře Visegradského fondu.

Přijďte si užít unikátní atmosféru ArtWay Festu a podořte i vy život umění v srdci Evropy, protože:

„ArtWay is the only way“!